Tıbbi Görüntüleme Ünitesi

Klinik Hizmetlerimiz

Tıbbi Görüntüleme Ünitesi

Kliniğimiz Görüntüleme hizmetlerinde ileri teknik ve teknolojiler kullanarak Hastalıkların tanı ve tedavilerini başarıyla gerçekleştirebilmektedir. Kliniğimizde Dijital röntgen kullanılarak sonuçlara daha hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilmekteyiz.

Alanında uzman hekimlerimiz tarafından Ultrasonografi, video otoskopi ve Endoskopi hizmetleri hastanemizde başarıyla uygulanmaktadır.

Gerekli durumlarda bilgisayarlı tomografi veya manyetikrözenanz(MR)hizmetlerini anlaşmalı kurumlarca uygulaması yapılmaktadır. Tıbbi ve bilimsel yöntemlerin sürekli takip edildiği yeni teknik ve Cihazların uygulamaya alındığı kendini geliştiren yapımızla hastalara daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Quas doloribus facere perferendis eveniet ipsam reiciendis cumque aspernatur natus! Voluptatem laudantium totam, quia reiciendis quibusdam voluptate architecto impedit id iste rem mollitia enim reprehenderit fugit exercitationem ab placeat debitis vel excepturi molestiae laboriosam aut. Possimus expedita sint neque voluptatibus, odio, architecto, excepturi corrupti magnam sunt ipsa voluptatem consequuntur iusto quo, molestiae dolorem repudiandae. Consectetur dolorem placeat ratione eum quasi delectus, corrupti.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Porro placeat totam eum iusto, dolore velit? Voluptas autem asperiores soluta ducimus, tempore dolorem molestias eaque iusto nesciunt, qui velit quaerat? Ratione error fugit sapiente at doloremque modi voluptatibus et quasi iure quas. Nulla, similique dolores fugit ex. Quia, dolores itaque minus.

Hizmetimizden Yararlanmak İçin

Birlikte yaşadığımız bu Dünya'da dostlarımızında ihtiyaçları bizim için önemlidir.

Bize Ulaşın