Koruyucu Hekimlik

Klinik Hizmetlerimiz

Koruyucu Hekimlik

Hasta Petlerin olduğu kadar sağlıklı petlerin sağlıklarını koruması için gerekli önlemleri almak ve çalışmalar yapmaktadır.

Deneyimli veteriner hekimlerimiz tarafından petlerimize check-up yaptılarak hayvan dostlarının yeni sahiplendikleri petlerinin sağlığı hakkında bilgilendirilmesi gerçekleştirilmektedir. Erken tanı yönteminin önemi petlerimiz için hayati önem taşımaktadır; bu nedenle düzenli check-up yaptırılan petlerin karşılaşabilecekleri hastalıkların erken teşhisi ile hastalığın ilerlemesini engellemek, hastalığı yavaşlatmak ve tedavi etmek mümkündür.

Deneyimli veteriner hekimlerimiz tarafından düzenli olarak koruyucu aşılama yapılarak petlerimizi (viral hastalıklar, kuduz, iç ve dış parazit vb.) olası hastalıklardan koruyabiliriz. Düzenli aşılama, petlerimizin viral hastalıklardan ve parazitlerden korunması için hayati önem taşımaktadır. Petlerimizin düzenli bir şekilde aşılanması, yaş ve fiziksel özelliklerine göre aşı takviminin belirlenmesi büyük önem taşımaktadır. Kliniğimizde kuduz titrasyon testi (kuduz koruma seviyesi), microchip takılması, karne oluşturulması ve beslenme programları hakkında bilgilendirme ve uygulama hizmetleri vermektedir.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Quas doloribus facere perferendis eveniet ipsam reiciendis cumque aspernatur natus! Voluptatem laudantium totam, quia reiciendis quibusdam voluptate architecto impedit id iste rem mollitia enim reprehenderit fugit exercitationem ab placeat debitis vel excepturi molestiae laboriosam aut. Possimus expedita sint neque voluptatibus, odio, architecto, excepturi corrupti magnam sunt ipsa voluptatem consequuntur iusto quo, molestiae dolorem repudiandae. Consectetur dolorem placeat ratione eum quasi delectus, corrupti.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Porro placeat totam eum iusto, dolore velit? Voluptas autem asperiores soluta ducimus, tempore dolorem molestias eaque iusto nesciunt, qui velit quaerat? Ratione error fugit sapiente at doloremque modi voluptatibus et quasi iure quas. Nulla, similique dolores fugit ex. Quia, dolores itaque minus.

Hizmetimizden Yararlanmak İçin

Birlikte yaşadığımız bu Dünya'da dostlarımızında ihtiyaçları bizim için önemlidir.

Bize Ulaşın