Cerrahi Servisi

Klinik Hizmetlerimiz

Cerrahi Servisi

Kliniğimiz cerrahi alanında ileri teknik ve teknolojiler kullanarak her türlü yumuşak doku cerrahisi, tümör, fıtık gibi operasyonları başarıyla gerçekleştirebilmektedir.

Travma sonrası oluşan kırık, çıkık, çapraz bağ kopukları gibi ortopedik bozukluklar gerekli durumlarda operasyon veya bandajlama yöntemiyle başarıyla düzeltilmektedir. Osteosentez operasyonlarında değişik tipte çivi, vida ve pinler ya da plakalar kullanılmaktadır.

Kliniğimizde modern inhalasyon anestezi cihazları ile birlikte kardiyovasküler monitarizasyon sistemleri ile anestezi uzmanı hekim tarafından yapılan uygulama ile riskli hastaların operasyonları başarı ile yapılabilmektedir. Tıbbi ve bilimsel yöntemlerin sürekli takip edildiği yeni, tekniklerin uygulamaya alındığı, kendini geliştiren yapımızla hastalara daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Quas doloribus facere perferendis eveniet ipsam reiciendis cumque aspernatur natus! Voluptatem laudantium totam, quia reiciendis quibusdam voluptate architecto impedit id iste rem mollitia enim reprehenderit fugit exercitationem ab placeat debitis vel excepturi molestiae laboriosam aut. Possimus expedita sint neque voluptatibus, odio, architecto, excepturi corrupti magnam sunt ipsa voluptatem consequuntur iusto quo, molestiae dolorem repudiandae. Consectetur dolorem placeat ratione eum quasi delectus, corrupti.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Porro placeat totam eum iusto, dolore velit? Voluptas autem asperiores soluta ducimus, tempore dolorem molestias eaque iusto nesciunt, qui velit quaerat? Ratione error fugit sapiente at doloremque modi voluptatibus et quasi iure quas. Nulla, similique dolores fugit ex. Quia, dolores itaque minus.

Hizmetimizden Yararlanmak İçin

Birlikte yaşadığımız bu Dünya'da dostlarımızında ihtiyaçları bizim için önemlidir.

Bize Ulaşın